flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик відповідача Кирієнко Сергія Андрійовича

11 вересня 2020, 15:09

Кирієнко Сергій Андрійович, (1997 року народження, останнє відоме зареєстроване місце проживання вул. 30 років Перемоги, 32, с. Іванівка Чернігівського району Чернігівської області) викликається для розгляду цивільної справи за позовом Івашова Валерія Михайловича до Кирієнко Олександри Олександрівни, Кирієнко Сергія Андрійовича про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Справу призначено до розгляду у загальному позовному провадженні під головуванням судді Майбороди С.М.

Судове засідання відбудеться 28 жовтня 2020 року о 14 год. 30 хв. в приміщенні Чернігівського районного суду Чернігівської області за адресою вул. Хлібопекарська, 4 м. Чернігів.

 

Наслідки неприбуття  за викликом до суду

                Наслідки неявки в  судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 223, 224 ЦПК України та статтею 185-3 про адміністративні правопорушення.

Відповідно до ч.4 ст. 223 ЦПК України  у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

            Відповідно до ст. 129 ЦПК України роз’яснюю Вам  про наслідки неявки особи, яка викликається (накладення штрафу, примусовий привід, розгляд справи за відсутності, залишення заяви без розгляду), і про обов’язок повідомити суд про причини неявки та право подати заперечення та відповідні докази на їх підтвердження.