flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Oголошення про виклик відповідача Борисович Дмитра Миколайовича

04 вересня 2020, 12:18

Борисович Дмитро Миколайович, (09.11.1980 року народження, останнє відоме зареєстроване місце проживання вул. Дружби, 34, кв. 1, с. Киїнка Чернігівського району Чернігівської області) викликається для розгляду цивільної справи за позовом Борисович Марини Михайлівни до Борисовича Дмитра Миколайовича про стягнення  аліментів на утримання неповнолітніх дітей.

Справу призначено до розгляду у спрощеному позовному провадженні під головуванням судді Майбороди С.М.

Судове засідання відбудеться 06 жовтня 2020 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Чернігівського районного суду Чернігівської області за адресою вул. Хлібопекарська, 4 м. Чернігів.

 

Наслідки неприбуття  за викликом до суду

                Наслідки неявки в  судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 223, 224 ЦПК України та статтею 185-3 про адміністративні правопорушення.

Відповідно до ч.4 ст. 223 ЦПК України  у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

            Відповідно до ст. 129 ЦПК України роз’яснюю Вам  про наслідки неявки особи, яка викликається (накладення штрафу, примусовий привід, розгляд справи за відсутності, залишення заяви без розгляду), і про обов’язок повідомити суд про причини неявки та право подати заперечення та відповідні докази на їх підтвердження.