flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Oголошення про виклик відповідача Мікава Джоні

24 липня 2020, 09:47

Мікава Джоні, (23.02.1989 року народження, останнє відоме зареєстроване місце проживання вул. Озерна, буд. 113, с. Андріївка Чернігівського району Чернігівської області) викликається для розгляду цивільної справи за позовом АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» до Мікава Джоні  про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Справу призначено до розгляду у спрощеному позовному провадженні під головуванням судді Майбороди Світлани Миколаївни.

Судове засідання відбудеться 20 серпня 2020 року о 09 год. 00 хв. в приміщенні Чернігівського районного суду Чернігівської області за адресою вул. Хлібопекарська, 4 м. Чернігів.

 

Наслідки неприбуття  за викликом до суду

                Наслідки неявки в  судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 223, 224 ЦПК України та статтею 185-3 про адміністративні правопорушення.

Відповідно до ч.4 ст. 223 ЦПК України  у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

            Відповідно до ст. 129 ЦПК України роз’яснюю Вам  про наслідки неявки особи, яка викликається (накладення штрафу, примусовий привід, розгляд справи за відсутності, залишення заяви без розгляду), і про обов’язок повідомити суд про причини неявки та право подати заперечення та відповідні докази на їх підтвердження.