flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Oголошення про виклик відповідача Іржаєва Ігната Петровича

13 травня 2020, 14:56

Іржаєв Ігнат Петрович, (07.05.1993 року народження, останнє відоме зареєстроване місце проживання вул. Приозерна, буд. 33, с. Кладьківка, Куликівський район, Чернігівська область) викликається для розгляду цивільної справи за позовом АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» до Іржаєва Ігната Петровича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Справу призначено до розгляду у спрощеному позовному провадженні під головуванням судді Майбороди С.М.

Судове засідання відбудеться 28 травня 2020 року о 12 год. 15 хв. в приміщенні Чернігівського районного суду Чернігівської області за адресою вул. Хлібопекарська, 4 м. Чернігів.

 

Наслідки неприбуття  за викликом до суду

                Наслідки неявки в  судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 223, 224 ЦПК України та статтею 185-3 про адміністративні правопорушення.

Відповідно до ч.4 ст. 223 ЦПК України  у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

            Відповідно до ст. 129 ЦПК України роз’яснюю Вам  про наслідки неявки особи, яка викликається (накладення штрафу, примусовий привід, розгляд справи за відсутності, залишення заяви без розгляду), і про обов’язок повідомити суд про причини неявки та право подати заперечення та відповідні докази на їх підтвердження.