flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик відповідача Ковальчук Валерія Павловича

21 березня 2019, 10:20

Ковальчук Валерій Павлович, (1969 р.н., останнє відоме зареєстроване місце проживання вул. Широка, буд. 25, с. Рівнопілля, Чернігівський район, Чернігівська область) викликається для розгляду цивільної справи за позовом Ковальчук Світлани Тихонівни, Бобрик Віти Тихонівни до Ковальчук Валерія Павловича, треті особи : Кулик Аліна Віталіївна, в інтересах якої діє її законний представник Ковальчук Світлана Тихонівна про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Справу призначено до розгляду у загальному позовному провадженні під головуванням судді Майбороди С.М.

Судове засідання відбудеться 18 квітня 2019 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні Чернігівського районного суду Чернігівської області за адресою вул. Хлібопекарська, 4 м. Чернігів.

 

Наслідки неприбуття  за викликом до суду

                Наслідки неявки в  судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 223, 224 ЦПК України та статтею 185-3 про адміністративні правопорушення.

Відповідно до ч.4 ст. 223 ЦПК України  у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

            Відповідно до ст. 129 ЦПК України роз’яснюю Вам  про наслідки неявки особи, яка викликається (накладення штрафу, примусовий привід, розгляд справи за відсутності, залишення заяви без розгляду), і про обов’язок повідомити суд про причини неявки та право подати заперечення та відповідні докази на їх підтвердження.