flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Чергування під час проведення чергових виборів Президента України

13 березня 2019, 13:33

До уваги громадян-виборців

 

         31 грудня 2018 року розпочався процес щодо підготовки та проведення чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.  

         Починаючи з 29 березня 2019 року та по 31 березня 2019 року включно в Чернігівському районному суді Чернігівської області здійснюватиметься чергування суддів та працівників апарату суду для забезпечення розгляду судом справ, що відносяться до компетенції місцевого загального суду як адміністративного суду, відповідно до статті 20 КАС України, в тому числі: справи щодо уточнення списків виборців, оскарження рішень, дій чи бездіяльності дільничних виборчих комісій, що знаходяться на території Чернігівського району та членів цих комісій, справи щодо порушення ЗМІ виборчого законодавства.

Одночасно повідомляємо, що особа, яка набула право голосу або особа, яка має право голосу на виборах може звернутися за власною ініціативою до органу ведення Державного реєстру щодо включення або внесення змін до Реєстру у порядку, визначеному ст. 19, 20 ЗУ «Про Державний реєстр виборців».

         З метою інформування громадян про виборче законодавство, порядок та підстави звернення до суду, на веб-сторінці суду створено підрозділ «Вибори 2019»у розділі «Громадянам». Тут Ви можете знайти зразки адміністративних позовів про уточнення списків виборців, а саме: про включення до списку виборців та виправлення неточностей у списку виборців. Крім того, зразки зазначених заяв можна переглянути безпосередньо в суді.