Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик відповідача Чехова Катерина Андріївна

19 березня 2018, 09:27

Чехова Катерина Андріївна, (19.03.1991 року народження, останнє відоме зареєстроване місце проживання вул. Красносільського, буд. 83, кв.5, м. Чернігів Чернігівської області) викликається для розгляду цивільної справи за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до Чехової Катерини Андріївни  про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Справу призначено до розгляду у спрощеному позовному провадженні.

Судове засідання відбудеться 26 березня 2018 року о 08 год. 30 хв. в приміщенні Чернігівського районного суду Чернігівської області за адресою вул. Хлібопекарська, 4 м. Чернігів.

 

Наслідки неприбуття  за викликом до суду

                Наслідки неявки в  судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 223, 224 ЦПК України та статтею 185-3 про адміністративні правопорушення.

Відповідно до ч.4 ст. 223 ЦПК України  у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

            Відповідно до ст. 129 ЦПК України роз’яснюю Вам  про наслідки неявки особи, яка викликається (накладення штрафу, примусовий привід, розгляд справи за відсутності, залишення заяви без розгляду), і про обов’язок повідомити суд про причини неявки та право подати заперечення та відповідні докази на їх підтвердження.