flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ про вакантну посаду

11 червня 2024, 13:08

Відповідно до статей 17, 31-1, 34 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-УІІІ (зі змінами), статті 155 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02.06.2016 № 1402-УІІІ (зі змінами), статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII (зі змінами) повідомляємо про наявність вакансії державної служби категорії «В» в апараті суду:

  • секретар судового засідання (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною до трьох років основного працівника, або до призначення переможця конкурсу або до спливу дванадцятимісячного строку після припинення чи скасування воєнного стану);

Освіта: ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю  «Правознавство»  або  «Правоохоронна діяльність».

Досвід роботи: без вимог щодо стажу роботи.

Особа, яка бажає у нас працювати має надіслати на офіційну електронну адресу суду – іnbox@cn.cn.court.gov.ua або подати особисто за адресою  м. Чернігів, вул. Хлібопекарська, 4, (каб. 8) такі документи:

  • резюме за формою;
  • документи, що підтверджують наявність у неї громадянства України та відповідної освіти;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену Законом України «Про запобігання корупції».

Особи, призначені у період дії воєнного стану посади державної служби подають документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такий документ не був поданий ними раніше.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади державної служби, на які особи призначені, оголошується конкурс. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено становить 12 місяців з дня припинення чи скасування Контактний  телефон (0462) 676-901