flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення про виклик відповідача Молибоги Леоніда Павловича

10 червня 2024, 16:47

Молибога Леонід Павлович, (зареєстроване місце проживання:  РФ, м. Мурманськ, вул. Гвардійська, буд. 19, кв. 91) викликається для розгляду цивільної справи за позовом заступника керівника Чернігівської окружної прокуратури Анастасії Гресь, поданого в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, до Молибоги Леоніда Павловича, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача: Молибога Микола Павлович, про припинення права власності на частину земельної ділянки шляхом її конфіскації.

Судове засідання відбудеться 21 червня 2024 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні Чернігівського районного суду Чернігівської області за адресою вул. Хлібопекарська, 4 м. Чернігів.

Наслідки неприбуття  за викликом до суду

Наслідки неявки в  судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 223, 224 ЦПК України та статтею 185-3 про адміністративні правопорушення.

Відповідно до ч.4 ст. 223 ЦПК України  у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

Відповідно до ст. 129 ЦПК України роз’яснюю Вам  про наслідки неявки особи, яка викликається (накладення штрафу, примусовий привід, розгляд справи за відсутності, залишення заяви без розгляду), і про обов’язок повідомити суд про причини неявки та право подати заперечення та відповідні докази на їх підтвердження.

 

Суддя                                                                                                             С.П. Меженнікова