flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення про виклик відповідіча Тесленок Дмитро Юрійович

17 січня 2024, 11:27

Тесленок Дмитро Юрійович (адреса реєстрації: вул. Харківська, 6А, кв. 12, смт. Ріпки, Чернігівський район та область) викликається для розгляду цивільної справи за позовом ТОВ ФК «Європейська агенція з повернення боргів» до Тесленка Дмитра Юрійовича.

Справу призначено до розгляду під головуванням судді Майбороди С.М.

Судове засідання відбудеться 19 лютого 2024 року о 16 год. 30 хв. в приміщенні Чернігівського районного суду Чернігівської області за адресою вул. Хлібопекарська, 4 м. Чернігів.

Наслідки неприбуття  за викликом до суду

Наслідки неявки в  судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 223, 224 ЦПК України та статтею 185-3 про адміністративні правопорушення.

Відповідно до ч.4 ст. 223 ЦПК України  у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

Відповідно до ст. 129 ЦПК України роз’яснюю Вам  про наслідки неявки особи, яка викликається (накладення штрафу, примусовий привід, розгляд справи за відсутності, залишення заяви без розгляду), і про обов’язок повідомити суд про причини неявки та право подати заперечення та відповідні докази на їх підтвердження.

 

Суддя                                                                                          С.М. Майборода